Archief
Nieuws & berichten van de voorzitter (september 2008)
Beste lezer,
De festiviteiten van het feest van de eeuw zijn voorbij, met dank aan sponsors die het mogelijk maakten; jammer dat Peter Houtman niet de gehele avond presenteerde . . . . . . . .
Eindelijk kan weer aan hedendaags voetbal gedacht worden. Nog steeds in onze Kuip. In onze Kuip waar de Brasserie is verdwenen, maar wel een nieuwe gelegenheid is geopend waar gegeten en gedronken kan worden.
Een bezoek meer dan waard!
Dit jaar zal - mogelijk - de beslissing vallen waar het nieuwe stadion zal worden gebouwd, de financiering zal daarna dan nog wel geregeld moeten worden, voorwaar een klus van jewelste, maar onontkoombaar. In sportief opzicht is de renovatie van het eerste elftal goed zichtbaar, min of meer ook noodgedwongen krijgen - en grijpen ? - jonkies hun kansen, jarenlang kregen jonkies niet of nauwelijks kansen zich te ontplooien en werden zij pardoes afgeserveerd waarna zij bij andere clubs tot wasdom kwamen; aan deze kapitaalvernietiging lijkt thans een einde te zijn gekomen, kort en goed: zou het "gouden jaar" de start van een "gouden toekomst" worden?
Joan Smal,
Voorzitter